08.03.2022

BRONTO продовжує працювати

Доброго дня, ми з України!

Дорогі друзі, ми звертаємось до вас, щоб повідомити, що відновили свою роботу і готові приймати нові замовлення. Поки наша армія захищає наші землі, ми маємо зробити все можливе, щоб врятувати нашу економіку. Як українська компанія, ми бачимо нашою відповідальністю продовжувати працювати в нашій звичній галузі та розширювати її на теперішні потреби.

Аграрний сезон починається і ми заохочуємо вас звертатися до нас щодо продукції на сайті. Ми робимо все можливе аби вона залишалась доступною для України. Також ми ставимось з порозумінням і прикладаємо максимальних зусиль, щоб дотримуватись довоєнних цін продукції. Також зазначаємо, що наша якість – це наша гордість, вона залишається незмінною.

Хотіли би також звернути увагу, що ми розглядаємо і нестандартні замовлення, що виникли в зв’язку з воєнним часом. Звертайтесь і ми обговоримо як співпрацювати разом.

Ми готові шукати компроміси і підходити з розумінням до наших клієнтів. Ми впевнені, що спільними зусиллями ми можемо підтримати один одного і Україну.

Чекаємо на ваші дзвінки та листи.

 

Слава Україні!

Команда BRONTO.UA

Повернутись до новин