Каталог машин

Екструдери

Повернутись до каталогу

Наші кормові екструдери призначені для виробництва кормів для худоби та домашньої птиці, корми для риб, кормів для домашніх тварин, текстурованого рослинного білка.

За 20 років ми зробили більше 2500 екструдерів продуктивністю від 150 до 1700 кг / год.

Безперервну роботу екструдерів і виробництво якісної продукції підтримують 23 технічних представника БРОНТО в 54 країнах світу.

Одношнекові екструдери є основою ефективних екструзійних ліній, які ми виготовляємо і збираємо для умов і локації кожного нашого клієнта персонально.

BRONTO пропонує широкий спектр екструдерів для обробки наступної сировини:

  • соєві боби, ріпак, соняшник, лляне насіння, кунжут, какао

  • зернові суміші з компонентами відходів тваринництва

  • соєве борошно

  • бобові, такі як горох, квасоля

  • злакові культури, такі як пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, овес

BRONTO – це виробник екструзійних машин, які безперебійно виготовляють високопротеїнові макухи, текстуровані продукти і гранульовані корми

Екструзійні системи розкривають жирові клітини, розігрівають сировину перед віджиманням масла, збільшують кількість масла під час віджиму в пресах.
Екструзія збільшує засвоюваність зерна і бобових з 60 до 90%, допомагає знищити шкідливі мікроорганізми, завдяки чому молодих свиней і домашню птицю можна годувати зерновими кормами в більш ранньому віці.
Екструдування дозволяє об’єднати суміш кормових компонентів в кормові гранули або екструдовані пластівці.
Вищесказане підвищує економічну ефективність тваринницького бізнесу.

Якщо ваша сировина – це соя або ріпак, одношнековий екструдер допоможе знизити вміст антиживильних речовин, таких як інгібітори трипсину, уреаза та лектини, які негативно впливають на ефективність травлення.
Перед механічною екстракцією олії сировина обробляється всередині циліндра екструдера, олійні культури стискаються, подрібнюються і нагріваються.
Завдяки екструзії жирові клітини відкриваються, і в результаті жири легко засвоюються тваринами.

Ми виробляємо екструдери для сухої та вологої екструзії:

  • суха екструзія – вологість сировини від 8 до 18%

  • волога екструзія – вологість сировини від 16 до 25%

Якість і сервіс – головні складові для нас.
Екструдери BRONTO виробляються так, щоб безперервно виготовляти продукцію з заданими кондиціями. Виробництво екструзійних машин сертифіковане за стандартом ISO 9001 діє до: 2015.
Для виробництва наших екструзійних систем ми використовуємо тільки високоякісні двигуни, редуктори і підшипники.
Зараз вони відповідають стандартам Євросоюзу (сертифіковані за стандартом РЄ). Тисячі наших екструдерів приносять користь мільйонам людей.

Якщо ви хочете дізнатися ціну на екструдери, підібрати обладнання для своєї сировини або продукту, отримати консультацію – зверніться до наших фахівців.
Ми надамо вам підтримку на вищому рівні у виборі обладнання відповідно до ваших потреб. Технічні фахівці проконсультують і навчать вас працювати з будь-яким типом екструзійного обладнання.

BRONTO виробляє надійні і продуктивні екструдери для олійних культур, кормів і текстуратів, гарантує якість продукції і безперебійної роботи, допомагає укомплектувати технолоіческіе лінії, забезпечує технічну підтримку в 54 країнах. З нашими екструдерами ви зможете працювати ефективно і прибутково.