Вентилятори

ВЕНТИЛЯТОР РАДІАЛЬНИЙ ПИЛОВИЙ RDF-3.15

ПРОДУКТ

Дерев'яні стружки і тирса, металевий пил, зерно і крупи, пил і шлаки при зварювальному виробництві, запилене повітря при виробництві цементу і залізобетонних конструкцій.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Продуктивність, м3/год.

1 000 ... 1 800 (-10%)

Повний тиск, Па

1 120 ... 1 380 (±5%)

Число обертів крильчатки, не більше хв-1

3000

Діаметр крильчатки/робочого колеса, мм

315

Рівень шуму, не більше дБА

80 (±10%)

Довжина, мм

497

Ширина, мм

592

Висота, мм

570

Маса, кг

48

Призначений для переміщення невибухонебезпечних, неабразивних пило-газоповітряних сумішей з температурою не вище 80°С з вмістом пилу та інших механічних твердих домішок у кількості не більше 0,6кг/м3 при відсутності липких речовин і волокнистих матеріалів.

Вентилятор радіальний пиловий типу RDF-4 застосовуються для видалення дерев’яних стружок і тирси, відсмоктування металевого пилу від верстатів, системи пневмотранспорту зерна і при виробництві круп, видалення пилу і шлаків при зварювальному виробництві, системи відбору запиленого повітря при виробництві цементу і залізобетонних конструкцій.

Вентилятор повинен експлуатуватися при температурі навколишнього середовища від мінус 40°С до плюс 40°С, в умовах помірного і тропічного клімату, 2-ї і 3-ї категорій розміщення. При захисті двигуна від прямого впливу сонячного випромінювання і атмосферних опадів для помірного клімату – 1-ї категорії розміщення по ГОСТ 15150.

 

  • Вентилятори встановлюються за межами зон тривалого перебування людей.
задати питання

Принцип дії вентилятора полягає в передачі механічної енергії від обертання електродвигуном робочого колеса, потоку газо-пароповітряних сумішей, шляхом аеродинамічного впливу на нього лопатками колеса для додання потоку поступального руху.

Вентилятор має бути встановлений на рівній горизонтальній площадці, підлозі, фундамент із нахилом не більше 5 мм на 1м.пог.

З кожного боку вентилятора для його обслуговування має бути вільний простір не менше 1м.

  • Для вентиляторів з підключенням впускного патрубка до каналу, переконайтеся, що пряма ділянка труби дорівнює 2,5 діаметрам крильчатки.
  • Для вентиляторів з не приєднаним впускним патрубком, переконайтеся, що виділений простір достатньо захищений від доступу людей і дорівнює не менше ніж 1,5 діаметра крильчатки (Dк).
  • Для вентиляторів з підключеним випускним патрубком, переконайтеся, що пряма ділянка труби дорівнює 2,5 діаметрам крильчатки (Dк).
  • Для вентиляторів з не приєднаним випускним патрубком, переконайтеся, що виділений простір достатньо захищений від доступу людей і рівний не менше ніж 2,5 діаметрам крильчатки (Dк).

При підключенні електродвигуна до шафи управління потрібно контролювати напрямок обертання, який вказано стрілками на корпусі електродвигуна.

 

  • Вентилятор необхідно заземлити по системі TN-S згідно IEC 60364-5-51

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом дня!

    * - обов'язкові поля

    або телефонуйте